Białystok

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Białystok to jedyne miasto w Polsce, które mnie zauroczyło na 110 procent. Nie ma to związku z faktem, że leży na 7 wzgórzach jak romantyczny Rzym.

Razu pewnego uczestniczyłem w imprezie targowej właśnie w Białymstoku. Poznałem tam uroczą dziewczynę, która miała jedną wadę, była około 25 lat młodsza ode mnie. Po prostu za późno się urodziła. Jak poznałem jej rodziców to się okazało, że mieli podobną wadę, ale już nie tak dużą. Widocznie to rodzinna przypadłość. Nasza znajomość, nie z rodzicami oczywiście, ładnie się rozwijała. Któregoś pięknego dnia wspomniałem jej o drobnej różnicy wieku między nami, na co usłyszałem, że Izabela Branicka – trzecia żona Jana Klemensa Branickiego, właściciela Białegostoku, miała w dniu ślubu 18 lat, jej mąż 59. Branickim to ja nie jestem, o ślubie też nie myślałem, ale dała mi ta wypowiedź do myślenia. Dodatkowym plusem tej znajomości był fakt, że owa niewiasta miała już dwójkę dzieci w wieku szkolnym, więc nic tylko zakładać rodzinę. Wszystko już jest poukładane, żadnych problemów z pampersami, codziennym kąpaniem i karmieniem piersią, bo miałbym z tym pewien problem.

Któregoś dnia podczas samotnego spaceru po tym cudownym mieście zacząłem się zastanawiać dokąd zmierza moja urocza koleżanka. Demonem seksu to ja nie jestem, w grupie przystojnych facetów wprawdzie się wyróżniam, ale raczej piwnym brzuszkiem i łysiną.

Z finansami bywa u mnie różnie, ale akurat miałem dobry okres. I tak idąc w zamyśleniu wpadłam na jakiegoś faceta, który zanim zdążyłem go przeprosić ostrzegł mnie, abym skończył znajomość z jego żoną. Powiedział mi to spokojnie ze współczuciem w głosie. Jeśli go nie posłucham to skończę tak jak on, czyli na emigracji zarobkowej gdzieś w Europie, bo w Polsce zarobić na nią się nie da.

Kiedy wróciłem do hotelu to odkrywczo stwierdziłem, że to był mój pierwszy spacer po Białymstoku, który mnie nic nie kosztował. No i jak tu nie kochać Białegostoku.

Szkolenia w Białymstoku realizujemy od 2018 roku w pełnym zakresie naszej oferty szkoleniowej, ale raczej sporadycznie i z wielką ostrożnością.

Więcej o naszych szkoleniach znajdziesz tutaj.

0