poznań

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Poznań – to stolica polskich imprez targowych i siedziba upartych koziołków, które od szesnastego wieku bodą się łbami i do dziś nie wiadomo, który z nich ma rację w toczonym od lat sporze. Fakt, że dzieje się to zawsze w południe w asyście licznie zgromadzonych obserwatorów może wskazywać, że twardogłowi uwielbiają mieć w swych sporach publiczność, a jeśli jeszcze mają do tego podkład muzyczny w postaci hejnału miasta to spokojnie można przyjąć, że robią to w interesie społecznym, a to sposób na ciekawe życie w polityce.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy w Poznaniu od 2006 roku.

Zdecydowana większość naszych Kursantów uczestniczy w formule jednodniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Zupełnie nowym projektem szkoleniowym jest dwudniowy kurs przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Przydatne informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Na terenie województwa wielkopolskiego kursy na certyfikat realizujemy także w: Gnieźnie, Kaliszu, Lesznie i Pile.

Jak już powszechnie wiadomo w każdej miejscowości Wielkopolski można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym piszemy tutaj.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przez cały ten okres realizowaliśmy w Poznaniu i okolicy w kilku hotelach. Ostatnio jednak, miejscem realizacji tych kursów jest Hotel Gromada w Poznaniu.

0