olsztyn

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Olsztyn – to serce Warmii, urokliwe miasto położone częściowo na wodzie, gdyż w granicach miasta znajduje się aż 16 jezior. Już samo to stwierdzenie jest wystarczającą zachętą do odwiedzenia tego miasta. Nas jednak ujęły w nim zgoła inne przymioty. Jest to miasto ludzi młodych, o bardzo wysokim przyroście naturalnym, datowanym już w okresie, gdy o programie 500+ nikt jeszcze nie myślał. To w Olsztynie właśnie produkuje się bezchmielowe piwo. Ja myślałem, że wyroby czekoladopodobne z okresu PRL+ to szczyt polskich możliwości. To w Olsztynie właśnie zbudowano kwadratowe rondo, twórczo tym samym rozwiązując nierozwiązywalny problem kwadratury koła. Olsztyn to miasto z najwyższym w Polsce masztem, na którym jeszcze żadnej partii politycznej nie udało się powiesić swojej flagi. To w Olsztynie właśnie już od ponad stu lat działa winda osobowa, i to bez wsparcia programem Mieszkanie+. To Olsztyn właśnie już od kilku lat jest organizatorem festiwalu filmów więziennych, których twórcami są m.in. więźniowie. Czyli znaleźli twórczą drogę do kariery w szołbiznesie, mimo że program Kinematografia+ jeszcze nie powstał, ale za to skutecznie reformuje się już placówki kultury w całej Polsce. Ta kariera w szołbizie poprzez więzienie ma tę niewygodę, że po reformie tej formuły do fazy Kariera+ niektórzy w tych więzieniach mogą swoje kariery nie tyle rozpoczynać, co je kończyć.

A wiecie, dlaczego Olsztynianom tak wszystko wychodzi? Mają bowiem Festiwal Piosenki Inteligentnej Bez Lipy, a to niezmiernie inspirująca muzyka. Mówiąc „Olsztyn to wspaniałe miasto” to tak, jakby o nim nic nie powiedzieć. I to jest główny powód, dla którego zaczęliśmy realizację kursów na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów właśnie w Olsztynie. Zgadnijcie, gdzie? Ano w Ziołowej Dolinie, przepięknym zakątku tego regionu. Nie jest to z naszej strony otwarcie programu Zioło+, a jedynie słabość do bajkowych klimatów.

Szkolenia w Olsztynie realizujemy w pełnym zakresie naszej oferty szkoleniowej. Więcej o naszych szkoleniach znajdziesz tutaj.

 

0