olsztyn

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Olsztyn – to serce Warmii, urokliwe miasto położone częściowo na wodzie, gdyż w granicach miasta znajduje się aż 16 jezior. Już samo to stwierdzenie jest wystarczającą zachętą do odwiedzenia tego miasta. Nas jednak ujęły w nim zgoła inne przymioty. Jest to miasto ludzi młodych, o bardzo wysokim przyroście naturalnym, datowanym już w okresie, gdy o programie 500+ nikt jeszcze nie myślał. To w Olsztynie właśnie produkuje się bezchmielowe piwo. Ja myślałem, że wyroby czekoladopodobne z okresu PRL+ to szczyt polskich możliwości. To w Olsztynie właśnie zbudowano kwadratowe rondo, twórczo tym samym rozwiązując nierozwiązywalny problem kwadratury koła. Olsztyn to miasto z najwyższym w Polsce masztem, na którym jeszcze żadnej partii politycznej nie udało się powiesić swojej flagi. To w Olsztynie właśnie już od ponad stu lat działa winda osobowa, i to bez wsparcia programem Mieszkanie+. To Olsztyn właśnie już od kilku lat jest organizatorem festiwalu filmów więziennych, których twórcami są m.in. więźniowie. Czyli znaleźli twórczą drogę do kariery w szołbiznesie, mimo że program Kinematografia+ jeszcze nie powstał, ale za to skutecznie reformuje się już placówki kultury w całej Polsce. Ta kariera w szołbizie poprzez więzienie ma tę niewygodę, że po reformie tej formuły do fazy Kariera+ niektórzy w tych więzieniach mogą swoje kariery nie tyle rozpoczynać, co je kończyć.

A wiecie, dlaczego Olsztynianom tak wszystko wychodzi? Mają bowiem Festiwal Piosenki Inteligentnej Bez Lipy, a to niezmiernie inspirująca muzyka. Mówiąc „Olsztyn to wspaniałe miasto” to tak, jakby o nim nic nie powiedzieć. I to jest główny powód, dla którego zaczęliśmy realizację kursów na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów właśnie w Olsztynie. Zgadnijcie, gdzie? Ano w Ziołowej Dolinie, przepięknym zakątku tego regionu. Nie jest to z naszej strony otwarcie programu Zioło+, a jedynie słabość do bajkowych klimatów.

Jednodniowy kurs przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych prezentujemy tutaj.

Więcej na temat zupełnie nowego projektu szkoleniowego, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych znajdziesz tutaj.

Ponadto w każdej miejscowości Warmii i Mazur przeprowadzimy dla Was VIP-owską wersję kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym przeczytacie tutaj.

 

0