gliwice

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Gliwice – to dla nas główne miasto realizacji kursów przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych na Górnym Śląsku. Doskonała śląska kuchnia serwowana w Hotelu Łabędy długo nie pozwalała nam opuszczać tego klimatycznego miejsca realizacji kursów na certyfikat. Aż do momentu, kiedy Kursanci z Katowic przekonali nas, że świetną śląską kuchnię serwują również w pewnych miejscach w Katowicach.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy w Gliwicach od listopada 2007 r. Wszystko o kursie znajduje się tutaj.

Dla Osób zainteresowanych zupełnie nowym projektem szkoleniowym, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych proponujemy następującą lekturę, którą można znaleźć tutaj.

Na terenie województwa śląskiego kursy na certyfikat kompetencji zawodowych realizujemy również w: Bytomiu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Katowicach, Lublińcu i Tychach.

Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych realizujemy w Gliwicach niezmiennie w Hotelu Łabędy, niezależnie od faktu, że nam ten hotel przenieśli z ul. Marksa na Popiełuszki.

0