lublin

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Lublin – to wspaniałe, wielokulturowe miasto, pełne studentów i ciekawych inicjatyw kulturalnych. Wstyd się przyznać, ale mimo naszej siedemnastoletniej działalności w zakresie kursów przygotowujących de egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, do Lublina nie udało nam się zawitać. Robiliśmy kilka kursów na certyfikat przewoźnika w Puławach i na tym koniec. Co nas zatem skłoniło do wprowadzenia Lublina na mapę naszych ośrodków realizacji kursów na certyfikat? Powody były dwa. Pierwszy, oczywisty – Lublin to bardzo ładne i pełne sympatycznych ludzi miasto. Drugi natomiast, to Kamień Nieszczęścia. Nasi kursanci mówili nam o kłopotach z zaliczeniem egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przez zdających z tej części Polski. To tak, jakby zdawali egzaminy siedząc na tym Kamieniu.

Legendy są bardzo ważnym elementem naszego dziedzictwa kulturowego, chcemy jednak dowieść, że w przypadku zdawania egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przyczyna porażek ma zgoła inne podstawy.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy w Puławach od lata 2016 roku. Do Lublina wkraczamy z przytupem, z bardzo szeroką ofertą szkoleniową. Oprócz kursów na certyfikat kompetencji zawodowych oferujemy również seminaria dla przewoźników drogowych, szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców, odpowiedzialności przewoźników drogowych oraz szkolenia dla spedytorów.

Skupmy się jednak na certyfikacie – jednodniowy kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w pełnej krasie odnajdziesz tu.

Kompletnie nowym, troszkę tajemniczym projektem szkoleniowym jest dwudniowy kurs przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych o czym przeczytasz  tutaj.

Na terenie województwa lubelskiego kursy na certyfikat realizujemy także w Puławach.

Musicie też wiedzieć, że w każdej miejscowości Lubelszczyzny można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych realizujemy w Puławach w Hotelu Oskar. W Lublinie zaś miejsce lokalizacji jest jeszcze tematem otwartym. Grzegorz Super Zbieracz podpowiada nam murek pod AOS-em. Przemyślimy jeszcze tę lokalizację.

0