Opinie uczestników kursów

 • Witam Panie Janie, Do egzaminu przystąpiłem 17.04.2021 w Katowicach. W tym tygodniu przeszedł listonosz i przyniósł certyfikat. Bardzo chciałem podziękować za kurs, przekazaną wiedzę i liczne wskazówki odnośnie przebiegu egzaminu, no i te bezcenne doświadczenie w skutecznym przekazaniu obszernego materiału w 1 dzień!!! Jedyne czego żałuje to, że tak późno się do tego zabrałem..., bo w transporcie międzynarodowym tak naprawdę jestem od 1999 r. jeszcze od czasów koncesji, zaczynając jako prosty kierowca. Bardzo mi było miło Pana poznać.

  Krystian K.
 • Witam, niemal 3 lata temu uczestniczyłam w Pańskim kursie na Certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika, lecz nie miałam "natchnienia" żeby zdać egzamin. Aż w końcu nieoczekiwanie dopadła mnie motywacja i zapisałam się na egzamin 27.01 w Kielcach. Zdałam bez problemu 🙂 Pracuję ciągle w transporcie, przez ten czas zdążyłam skończyć studia, ale wskazówki co do ilości poprawnych odpowiedzi, metodyka rozwiązywania zadań wykładane przez Pana to mistrzostwo. Będę polecać! Pozdrawiam i zdrowia życzę,

  Agnieszka Kierepka
 • Polecam ten kurs. Na początku świetny kontakt. Pan Jan starał się dopasować mój czas (mam wolny co drugi weekend ponieważ studiuję zaocznie) do rozpoczynającego się kursu. Potem zajęcia prowadzone w bardzo profesjonalny sposób i egzamin, który zdałem za pierwszym razem, dzięki świetnej metodzie nauki. Jeszcze raz gorąco polecam.

  Dawid Kozica
 • Witam, chciałbym serdecznie podziękować Panu Janowi Andrysiakowi za przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych i polecić osobom startującym do egzaminu kurs Pana Jana Andrysiaka. Egzamin zdałem za pierwszym podejściem. Panie Janie pozdrawiam

  Tomasz Dąbkowski z Ostrowca Świętokrzyskiego
 • Tematyka transportu była mi zupełnie obca przed kursem. Na samym szkoleniu nabyłam dużą wiedzę praktyczną, która pozwoliła mi podejść do zadań problematycznych z bardzo dobrym przygotowaniem, natomiast teorię opracowałam na podstawie otrzymanych skryptów. Egzamin zdałam za pierwszym razem, poziom zadań na egzaminie w porównaniu z tym czego uczył mnie Pan Jan nie był zbyt trudny. Poza tym można liczyć na pomoc już po kursie, co też jest dość ważne!

  Karolina Dykta Miltrans Joanna Dorniak-Bułat
 • Bardzo dobre przygotowanie do zadań testowych. Największym dla mnie problemem było zrozumienie zadań z czasu pracy kierowcy. W szczególności czas jazdy połączone z przeprawą promową. Ogólnie bardzo dobre przygotowanie do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych. Polecam Pańską firmą innym kursantom. Pozdrawiam

  Robert Giza
 • Gdy zdecydowałam się na zrobienie certyfikatu dość długo szukałam firmy, która organizuje kursy. Wszyscy informowali mnie o długich terminach ze względu na skompletowanie odpowiedniej ilości osób. Kiedy trafiłam na stronkę firmy Master Educator odzew był niemal natychmiastowy, termin kursu bardzo szybki, cena konkurencyjna a obsługa profesjonalna. Kurs był jednodniowy, profesjonalny i w miłej atmosferze sprzyjającej nauce:-) Oczywiście wynik egzaminu był pozytywny a certyfikat jest już moją własnością:-) Gorąco polecam!!!!!

  Agata Pająk-Świtała właścicielka małej firmy transportowej
 • Kurs prowadzony w sposób bardzo profesjonalny - wynik mojego egzaminu mówi sam za siebie - zdałem za pierwszym podejściem. Pozdrawiam

  Maciej Konieczka
 • Z wielu firm oferujących szkolenia, które mają przygotować kandydata do egzaminu państwowego na Certyfikat Kompetencji Zawodowych, wybór padł na Master Educator - Pana Jana Andrysiaka. Jak się okazało, wybór słuszny! Egzamin zdany za pierwszym razem! Szkolenie: rzetelne, krótkie, bez zbędnego ceremoniału, zawierające najistotniejsze informacje potrzebne do zdania egzaminu. Co również ważne, za przystępną cenę! Szkolenie to oczywiście nie wszystko. Powodzenie zależy również od zaangażowania kandydata. Jeśli ktoś przestudiuje materiały z kursu uczciwie, może być pewnym wyniku POZYTYWNEGO z egzaminu. Zdecydowanie POLECAM!

  Bartosz Witczak
 • Byłem uczestnikiem kursu przygotowującego do egzaminu kompetencji zawodowych prowadzony przez firmę Master Educator. Profesjonalizm jakim mnie zaskoczono - oczywiście bardzo pozytywnie - pozwolił mi zdać egzamin w pierwszym podejściu. Z pomocy doradczej można było skorzystać po kursie w kontaktach telefonicznych i mailowych. Dziękuję i polecam firmę każdemu kto myśli o zaliczeniu egzaminów kompetencji zawodowych.

  Ireneusz K.
 • Witam, nie widzę lepszego sposobu na kurs, szybko, rzetelnie, przykładasz się i zdajesz, i nie tracisz wielu cennych godzin na nudne zajęcia w innych firmach, u których i tak nie dowiesz się tego co najważniejsze. Zdałem za 2 razem, za pierwszym nie miałem średniej 60% (brakło mi wtedy 1 pkt). Pozdrawiam

  Tomasz spedytor w T.M.B.
 • Kurs zwięzły a konkretny i z humorem. Pozwala na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Metoda bezbłędna, prosta i zrozumiała dla wszystkich. Zwrócenie uwagi na rzeczy najważniejsze a przez to gwarantująca zdanie za pierwszym razem. Polecam

  Radosław Jąder
 • W związku z rozwojem firmy postanowiliśmy starać się o zezwolenie na przewóz rzeczy. Początkowo w związku z przepisami i wszystkimi formalnościami jakie trzeba spełnić mieliśmy obawy. Kurs u Pana Jana oraz zdany za pierwszym razem egzamin rozwiał wszystkie nasze wątpliwości i obecnie posiadamy zezwolenie a firma zyskała nowy kierunek rozwoju. Bardzo dziękuję Panu Janowi i polecam skorzystanie z jego usług szkoleniowych.

  Katarzyna Uryasz
 • Najlepszą rekomendacją dla pana Jana Andrysiaka jest wynik pozytywny na egzaminie uzyskany za pierwszym razem. I tak się stało w moim przypadku. A trzeba przyznać, że materiał wymagany do egzaminu jest bardzo szeroki. Metoda stosowana na kursie pozwala na gruntowne przygotowanie się do egzaminu. System rozwiązywania zadań problemowych jest rewelacyjny, zadania rozłożone na czynniki pierwsze i wytłumaczone tak, że nawet osoby, dla których tematyka jest zupełnie obca rozumieją, o co chodzi. Oprócz sporej wiedzy która została w głowie po kursie zostaliśmy zaopatrzeni w sporą ilość materiałów teoretycznych. Gorąco polecam!!

  Beata Lis
 • Z przyjemnością wyrażam swoja opinię na temat przeprowadzonego szkolenia, w którym uczestniczyłem. Zakres szkolenia dostosowany do potrzeb uczestników, wykład prowadzony jasno, w sposób zrozumiały, merytorycznie. Prowadzący seminarium przygotowany, wiedzę przekazywał bardzo przemyślanie, jasno i zwięźle. Miła i kameralna atmosfera. Zachęcam do uczestnictwa w seminariach prowadzonych przez firmę Master Educator.

  Trachimowicz Janusz przewoźnik drogowy osób
 • Firma "Master Educator" rzetelnie przygotowuje do egzaminu. Egzamin zdaje się za pierwszym podejściem. Gorąco polecam!

  Jan Matczak
 • Uczestniczyłam w kursie przygotowującym do egzaminu na Certyfikat Kompetencji zawodowych, uważam go za bardzo przydatny. W bardzo krótkim czasie poznałam wiele metod i możliwości analizowania testów egzaminacyjnych i rozwiązywania zadań. Przerwy, w których można było przygotować kawę lub herbatę, mała liczba osób, smaczny obiad, dużo materiałów, które dostałam dla siebie. Atmosfera była bardzo miła i niestresująca, dzięki Panu prowadzącemu 🙂 Polecam firmę Master Educator.

  Joanna, Tobiasz Zborowscy F.H.U.
 • Firma Master Educator to kwintesencja profesjonalizmu. Szkolenia są na najwyższym poziomie, zgodne z aktualnym stanem prawnymi przedstawione są językiem prostym i zrozumiałym. Gorąco polecam i moim zdaniem każda złotówka wydana na szkolenia które prowadzi Pan Jan Andrysiak zwraca się wielokrotnie.

  Rafał Bayda Pegasus Trans
0