zielona góra

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Zielona Góra – to już ostatnie miasto na trasie mojej wędrówki po miejscach w Polsce, w których mam przyjemność realizować kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, które to kursy w Zielonej Górze prowadzimy już od 2008 roku. Siedząc na skwerze przy ul. Sobieskiego patrzę na pomnik uroczej winiarki, równie piękne kobiety spotykam na ulicach tego zielonego miasta, a jednak jakoś mi tak smutno. Przycupnąłem na ławeczce przy pomniku Bachusa, wokół mnóstwo roześmianych ludzi, a mi nawet tutaj jakoś tak smutno. Sączę resztki letniej już czekolady w klimatycznej i nad wyraz urokliwej Palmiarni, smutek mnie jednak nie opuszcza. Nie znajduję przyczyny tego stanu, choć czuję, że jakiś cierń we mnie tkwi. W poszukiwaniu odpowiedzi pospacerowałem w kierunku Teatru Lubuskiego i trafiłem na afisz z „Wesela” Wyspiańskiego:

 

Miałeś, chamie, złoty róg,
miałeś, chamie, czapkę z piór:
czapki wicher niesie,
róg huka po lesie,
ostał ci się ino sznur,
ostał ci się ino sznur.

 

To piękne miasto zawsze skłaniało mnie do refleksji, więc jest tak i teraz.

Za czasów „Wesela” Wyspiańskiego Polska miała problem z zaborcami, dzisiaj ma też problem, ale z Polakami, bo dajemy się nabierać na kacze, czy też pawie pióra, przypięte do strojów tancerek w okolicy miejsca, gdzie kończą się plecy, a to nieodłączny atrybut KABARETU. Pląsając w upojeniu rozdawanych fantów zapominamy, że to nie wodzirej, a nasze dzieci i wnuki będą płacić za to, co nam, i nie tylko nam się przecież święcie należało.

Mimo podłego nastroju pragnę zainteresować Państwa podstawą naszej oferty szkoleniowej, jaką jest jednodniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym w szczegółach tutaj.

Jeśli uważają Państwo, że jeden dzień kursu to trochę za mało na satysfakcjonującą formułę przygotowania do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, to na temat zupełnie nowego projektu szkoleniowego, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przeczytać można tutaj.

Na terenie województwa lubuskiego kursy na certyfikat kompetencji zawodowych realizujemy jeszcze w Gorzowie Wielkopolskim i Świebodzinie.

Ponadto w każdej miejscowości Lubuskiego można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o którym piszemy tutaj.

Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Zielonej Górze realizujemy niezmiennie w tym samym miejscu, a jest nim Hotel Aura, który jest jedynym miejscem w tym wspaniałym mieście, gdzie potrafię się uśmiechać, ale to z powodu fantastycznego Personelu, który temu Hotelowi nadaje tak radosny nastrój.

 

0