Katowice

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Katowice – to główne miasto Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii, bez względu na to, czy to się mieszkańcom Jaworzna podoba, czy też nie. Nie kryję, że na Górnym Śląsku głównie szkoliliśmy w Gliwicach, w Hotelu Łabędy, przez wzgląd na doskonałą kuchnię. Ale jak ostatnio wpadliśmy ze szkoleniem na certyfikat kompetencji zawodowych do Karczmy pod Młynem w Katowicach, to po roladzie śląskiej z kluskami i modrą kapustą postanowiliśmy, że będziemy tu szkolić częściej.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy na Górnym Śląsku od wielu już lat, zaś w Katowicach dopiero od 2019 roku. Zainteresowanych jednodniowym kursem przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych zapraszamy tutaj.

Więcej na temat nowatorskiego projektu szkoleniowego, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przeczytasz tutaj.

Na terenie województwa śląskiego kursy na certyfikat realizujemy także w: Bytomiu, Dąbrowie Górniczej, Częstochowie, Gliwicach, Lublińcu i Tychach.

Przy okazji dodam, że w każdej miejscowości Górnego Śląska można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

 Miejscem realizacji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Katowicach jest Karczma pod Młynem.

0