Toruń

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Toruń – to najpiękniejsze – zdaniem wielu –  miasto województwa kujawsko-pomorskiego. Coś w tym musi być, skoro roczna ilość turystów odwiedzających ten zacny gród Kopernika przekracza rocznie 2 miliony. Czy magnesem przyciągającym do tego niewątpliwie urokliwego miasta są wyłącznie zabytki, czy pomnik wybitnego torunianina z wiele mówiącym napisem „Mikołaj Kopernik Toruńczyk, ruszył Ziemię, zatrzymał Słońce i Niebo”, czy może jeszcze ktoś inny. Tropy prowadzą w kierunku innego torunianina, który Ziemi wprawdzie nie ruszył, bo już była ruszona, ale potrafił poruszyć sumienie pewnego warszawianina, z zamiłowania osoby bezdomnej, który ofiarował mu 2 samochody. Wyczerpany tym aktem dobrej woli darczyńca zmarł, co może niestety oznaczać, że dalszych samochodów już nikomu nie przekaże. Zaradność rzeczonego torunianina pozwala jednak przypuszczać, że to nie jedyny w Polce bezdomny, który da poruszyć swoje sumienie i podzieli się kilkoma samochodami z bardziej potrzebującymi.

Zdecydowana większość naszych toruńskich Kursantów, uczestniczących od 2007 roku w naszych kursach przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych wybierała formułę jednodniowego kursu przygotowującego do tego egzaminu. Więcej szczegółów znajdziemy w tym miejscu.

Hit wiosny 2019 roku to zupełnie nowy projekt szkoleniowy, którym jest dwudniowy kurs przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, którego opis znajdziesz tutaj.

Na terenie województwa kujawsko-pomorskiego kursy na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych realizujemy ponadto w: Brodnicy, Bydgoszczy,  Inowrocławiu i Włocławku.

W każdej zaś miejscowości Kujaw i Pomorza można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym piszemy tutaj.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przez cały ten okres realizowaliśmy w Toruniu wyłącznie w jednym wspaniałym hotelu, jakim jest Hotel Retman na ul. Rabiańskiej 15. Oprócz specyficznego klimatu Starego Miasta, doskonałej kuchni, klimatycznej sali szkoleniowej posiada on również nader kompetentny i sympatyczny Personel, który pobyt w tym Hotelu zamienia na długo zapamiętywane przeżycie.

0