szczecin

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Szczecin – to stolica Pomorza Zachodniego i jedno z najbardziej zielonych miast w Polsce. I nie idzie tu jedynie o magnolie i platany, z których miasto to jest znane, ale przede wszystkim o 15 parków, które pokrywają aż 142 ha powierzchni tego miasta. Co ciekawe, Szczecin mimo swej burzliwej historii, potrafił zachować kino działające nieprzerwanie od 1909 roku. Są niestety szacowne instytucje w Polsce, które posiadają równie długą i bogatą historię, jednak pewnym zmianom oprzeć się nie potrafiły. Trzymamy mimo wszystko kciuki za Pioniera.

Nasze doświadczenia z realizacją kursów na certyfikat kompetencji zawodowych w Zachodniopomorskiem sprowadzały się do Myśliborza i Pyrzyc, gdzie od kilku lat realizowaliśmy kursy na certyfikat przewoźnika. Ponieważ lubimy zielone klimaty postanowiliśmy uderzyć do Szczecina.

Więcej na temat realizowanego od 2012 roku jednodniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych znajdziesz tutaj.

Dla tych, którym jeden dzień to trochę za mało, proponujemy rozważenie zupełnie nowego autorskiego projektu szkoleniowego, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Na terenie województwa zachodniopomorskiego kursy na certyfikat przewoźnika drogowego realizujemy także w Myśliborzu i Szczecinku.

Ponadto w każdej miejscowości Pomorza Zachodniego można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym dowiesz się tutaj.

 

0