wrocław

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Wrocław – to stolica Dolnego Śląska i siedziba 120 Krasnoludków, które z godnością spacerują sobie po niezliczonych pięknych wrocławskich mostach, ale żadnemu nie wydaje się, że posiada atrybuty, które czynią go większym niż wrocławski Sky Tower. I chwała im za to. Zbyt często, w historii tej odległej i bliższej, a nawet współcześnie, niektórym Krasnalom wydaje się, że ich niezliczone osobiste przymioty czynią z nich Gigantów obdarzonych boską mocą, którzy wręcz mają misję urządzania życia innych Krasnali według własnego widzenia Świata. Jak to dobrze, że bracia Grimm w swej bajce uczynili taki zapis, że każda bajka o Królewnie Śnieżce i towarzyszących Jej Krasnoludkach zawsze kiedyś się kończy, bez względu na to, czy czas jej trwania odmierzany jest w latach, mgnieniach wiosny czy kadencjach.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy we Wrocławiu od kwietnia 2008 roku. W standardowej wersji trwa on 1 dzień  o czym piszemy tutaj.

Dla Kursantów, dla których jednodniowy kontakt z nami nie pokrywa w pełni zapotrzebowania na skumulowaną, świetnie przekazaną wiedzę proponujemy szlagier tegorocznej wiosny, czyli unikatowy pod każdym względem dwudniowy kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej informacji znajduje się tutaj.

Na terenie województwa dolnośląskiego kursy na certyfikat kompetencji zawodowych realizujemy także w: Bolesławcu, Kłodzku, Legnicy, Świdnicy i Wałbrzychu.

Dla bardzo wymagających jesteśmy gotowi w każdym miejscu Dolnego Śląska podjąć się realizacji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w wersji dla VIP-ów. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych realizowaliśmy we Wrocławiu i okolicy w kilku hotelach. Ostatnio jednak, miejscem realizacji tych kursów jest Hotel Jasek we Wrocławiu.

0