kielce

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Kielce – to stolica regionu świętokrzyskiego i miasto, które pomnikami stoi. Nie wiem czym się Miles Davis dla Kielc zasłużył, ale dla jazzu zrobił bardzo wiele. Dla mnie to był jeden z powodów, dla których w czerwcu 2007 roku rozpocząłem realizację kursów przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika i spedytora w Kielcach właśnie. Przez te wszystkie lata miejscem ich realizacji był i jest obecnie Hotel Wena. Dobrze ponad setkę Kursantów z tego regionu udało mi się przygotować do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w taki sposób, że zdali go za pierwszym podejściem. Robię i będę robił to nadal w nadziei, że może jakieś małe popiersie, gdzieś na końcu Sienkiewicza też mi postawią. Nawet nie myślę o Alei Sław….. no i w tym momencie zawsze się budzę!

Podstawowa formuła naszych kursów to jednodniowe kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Szczegółowe informacje można znaleźć tutaj.

Ostatnio coraz popularniejszą w Polsce staje się nowatorska metoda – jedyna taka w Polsce – dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Szczegóły znajdują się tutaj.

Ponadto w każdej miejscowości Waszego Regionu, lubiący indywidualność, mogą uczestniczyć w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o której piszemy tutaj.

Na terenie województwa świętokrzyskiego służymy Wam pomocą w przygotowaniu do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych także w: Busku Zdroju, Jędrzejowie, Starachowicach i Włoszczowej.

 

0