Łódź

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Łódź – to … i w tym momencie moich opisów miast, w których mam przyjemność realizować kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników i spedytorów, następują ciepłe słowa, które są następstwem poczynionych w nich obserwacji bądź miłych przeżyć, jakie z tymi miastami mnie łączą. Dla Łodzi zrobię jednak wyjątek. Zacznę więc tak:

Łódź – to miasto meneli, tak bowiem w pewnym wywiadzie był uprzejmy stwierdzić Bogusław Linda. Po tych słowach wywiązała się dzika awantura, jednak mało kto zechciał tę dość osobliwą kwestię sprawdzić u źródła. Przy okazji realizacji kursu na certyfikat w Łodzi poprosiłem Kursantów o wskazanie w Łodzi miejsc, gdzie owych meneli można najczęściej spotkać, i po kursie się tam udałem. Po upewnieniu się, że rozmawiam z właściwymi osobami (a był to dość ryzykowny element tego spotkania) zadałem owym Panom zasadnicze pytanie – drodzy Panowie, czy to prawda, że Łódź jest Wasza? I co? Cytuję „…gówno prawda, gdyby Łódź była nasza, to już dawno byśmy ją sprzedali i przepili.” Drążę więc temat dalej – no ale Boguś Linda mówił, że to miasto meneli! Panie, my z żadnymi lindami nie pijemy, więc od nas się tego nie dowiedział, a jak się nachlał, bóg wi czego, to by mnie nie zdziwiło, jak do siedemnastoletniej dziewczyny by zagaił – … ty stara dupa jesteś!

Zainteresowanych dalszą częścią tej konwersacji zapraszamy od uczestnictwa w naszych kursach przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, które w Łodzi realizujemy od lutego 2008 roku. Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przez cały ten okres realizowaliśmy w Łodzi w wielu różnych hotelach. Moi rozmówcy, zwani przez niektórych menelami, zachęcali mnie do realizacji kursów na Starych Bałutach. Byłem tam trochę pospacerować i nie powiem, abym był do końca przekonany o słuszności tej lokalizacji.

Szkolenia w Łodzi realizujemy w pełnym zakresie naszej oferty szkoleniowej. Więcej o naszych szkoleniach znajdziesz tutaj.

0