Łódź

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Łódź – to … i w tym momencie moich opisów miast, w których mam przyjemność realizować kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników i spedytorów, następują ciepłe słowa, które są następstwem poczynionych w nich obserwacji bądź miłych przeżyć, jakie z tymi miastami mnie łączą. Dla Łodzi zrobię jednak wyjątek. Zacznę więc tak:

Łódź – to miasto meneli, tak bowiem w pewnym wywiadzie był uprzejmy stwierdzić Bogusław Linda. Po tych słowach wywiązała się dzika awantura, jednak mało kto zechciał tę dość osobliwą kwestię sprawdzić u źródła. Przy okazji realizacji kursu na certyfikat w Łodzi poprosiłem Kursantów o wskazanie w Łodzi miejsc, gdzie owych meneli można najczęściej spotkać, i po kursie się tam udałem. Po upewnieniu się, że rozmawiam z właściwymi osobami (a był to dość ryzykowny element tego spotkania) zadałem owym Panom zasadnicze pytanie – drodzy Panowie, czy to prawda, że Łódź jest Wasza? I co? Cytuję „…gówno prawda, gdyby Łódź była nasza, to już dawno byśmy ją sprzedali i przepili.” Drążę więc temat dalej – no ale Boguś Linda mówił, że to miasto meneli! Panie, my z żadnymi lindami nie pijemy, więc od nas się tego nie dowiedział, a jak się nachlał, bóg wi czego, to by mnie nie zdziwiło, jak do siedemnastoletniej dziewczyny by zagaił – … ty stara dupa jesteś!

Zainteresowanych dalszą częścią tej konwersacji zapraszamy od uczestnictwa w naszych kursach przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, które w Łodzi realizujemy od lutego 2008 roku. Podstawową formułą tych kursów jest kurs jednodniowy. Informacje na ten temat prezentujemy tutaj.

Skoro po tyle trwającym kursie nasi Kursanci w 90% zdają egzamin przy pierwszy przystąpieniu do egzaminu, to nie widzieliśmy potrzeby realizowania go w dłuższym wymiarze. Ale skoro podczas kursu można wymienić poglądy dotyczące łódzkiej subkultury, to jeden dzień bywa trochę mało. Oferujemy zatem hit wiosny 2019 roku, zupełnie nowy projekt szkoleniowy, którym jest dwudniowy kurs przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, którego opis znajdziesz tutaj.

W Łódzkiem kursy na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych realizujemy ponadto w: Kutnie , Piotrkowie Tryb., Radomsku, Skierniewicach i Wieluniu.

W każdej zaś miejscowości województwa łódzkiego można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym piszemy tutaj.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przez cały ten okres realizowaliśmy w Łodzi w wielu różnych hotelach. Moi rozmówcy, zwani przez niektórych menelami, zachęcali mnie do realizacji kursów na Starych Bałutach. Byłem tam trochę pospacerować i nie powiem, aby był do końca przekonany o słuszności tej lokalizacji.

0