Opole

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Opole – to największe miasto tego najmniejszego województwa w Polsce. Oprócz wyspy Bolko z pięknym ZOO, kanału Młynówki, klimatycznego Rynku i Pasieki – to również Amfiteatr, gdzie od 1963 roku rozkwitały muzycznie polskie talenty. My trafiliśmy do Opola dopiero w 2008 roku i od tego czasu realizujemy tu kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Prawdę mówiąc, kursy te realizowaliśmy w Hotelu Arenda w Czarnowąsach, ale przy przyłączaniu Opola do Czarnowąsów, czy też odwrotnie może, Hotel Arenda chyba na tym ucierpiał, bo już go nie ma, więc tam tych kursów już nie realizujemy. Udało nam się jednak trafić do bardzo fajnego Hotelu Słociak, i to jest obecnie nasza baza certyfikacyjna w Opolu.

Standardem u nas jest jednodniowy kursu przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych.

Obecnie ruszamy w Polskę z zupełnie nowym projektem szkoleniowym w postaci dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej przydatnych informacji znajdziecie Państwo tutaj.

Na terenie województwa opolskiego kursy na certyfikat możecie odbyć także w: Kędzierzynie-Koźlu, Kluczborku i Nysie.

W każdej miejscowości Opolszczyzny można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji . Więcej na ten temat możecie Państwo znaleźć tutaj.

 

0