kraków

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Kraków – to przepiękne miasto, z największym średniowiecznym rynkiem Europy. Przez ponad 500 lat był stolicą Polski, ale jakoś do powrotu do splendorów stolicy mu nie śpieszno. Nie wiem czy to z powodu słów piosenki zespołu Pod Budą, czy z powodu smogu? Posłuchajmy piosenki:

 

„…Czasem we śnie pojawi się poseł 
który rację ma zawsze i basta
I uczonym oznajmia mi głosem
że najlepiej nam było za Piasta

Nie przenoście nam stolicy do Krakowa 
Chociaż tak lubicie wracać do symboli
Bo się zaraz tutaj zjawią
Butne miny, święte słowa
I głupota, która aż naprawdę boli…”

 

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy w Krakowie dopiero od jesieni 2015 roku. Tak późno z obaw jak powyżej. Później, to już nam było wszystko jedno.

Naszym standardem jest jednodniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym w szczegółach piszemy tutaj.

Jeśli uważasz, że jeden dzień kursu to za mało, to na temat zupełnie nowego projektu szkoleniowego, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przeczytasz tu.

Na terenie województwa małopolskiego tak dobrze jak w Krakowie kursy na certyfikat realizujemy jeszcze w Chrzanowie i Oświęcimiu.

Ponadto w każdym miejscu w  Małopolsce można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych realizowaliśmy w Krakowie w kilku hotelach. Myślimy jednak nad przeniesieniem ich realizacji do Smoczej Jamy, przez wzgląd na jej bezpośrednie połączenie z Wawelem, bo czasem trudno się do tego zabytku dostać.

0