gdańsk

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Gdańsk – to jedno z najpiękniejszych miast w Polsce, i trudno tę oczywistą oczywistość kwestionować. Jedna z największych imprez plenerowych w Europie, jaką jest Jarmark św. Dominika, ściąga do Gdańska ponad półtora miliona turystów. Kolejnych kilka milionów osób odwiedza to śliczne miasto z tysiąca innych powodów i nic w tym dziwnego.

Nasza obecność w zakresie realizacji kursów przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w województwie pomorskim ograniczała się do Pruszcza Gdańskiego i Starogardu Gdańskiego. Jednak potrzeba złożenia hołdu wybitnemu gdańszczaninowi popchnęła nas w objęcia grodu Heweliusza, lecz to nie Jan Heweliusz był tu postacią pierwszoplanową, gdyż mamy tu na myśli Jacka Kurskiego, który zostając w 2016 roku prezesem TVP stwierdził, że będzie umiał uniezależnić TVP od świata polityki, czyli zrobi coś, co się jeszcze nikomu w historii tej instytucji nie udało. Jak mu się to powiodło każdy może ocenić sam, lecz nas zafascynowało coś zgoła innego. W uniezależnianiu TVP od świata polityki Pan Prezes poszedł jeden most dalej, uniezależniając TVP od obiektywnej rzeczywistości, ba, poszedł jeszcze jeden most dalej, TVP zaczęła kreować własną rzeczywistość. Wprawdzie można się było tego spodziewać, gdyż już rok wcześniej, przy okazji wątpliwego odnalezienia pewnego dziadka z Wehrmachtu, Pan Prezes miał stwierdzić, że „…Ciemny lud to kupi…”, czyli wtedy już wiedział, na jak wiele go stać w kreowaniu niezależnej – od faktów, niestety – rzeczywistości. Za te właśnie ponadczasowe dokonania, realizując kursy na certyfikat kompetencji zawodowych w Gdańsku, będziemy przy okazji lobbować za postawieniem Panu Prezesowi pomnika, a nawet nazwaniem skweru jego imieniem. Okoliczności są sprzyjające, bo właśnie jeden cokół na jednym skwerze jest do przejęcia.

Dla pozostałych gdańszczan mamy propozycję uczestniczenia w kursach przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w formie jednodniowego kursu przygotowującego do tego egzaminu, o czym piszemy tutaj.

Szlagier tegorocznej wiosny, to zupełnie nowy projekt szkoleniowy – ale na miarę naszych, a nie TVP możliwości – którym jest dwudniowy kurs przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, którego opis znajdziesz tutaj.

Na terenie województwa pomorskiego kursy na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych realizujemy ponadto w Pruszczu Gdańskim i Starogardzie Gdańskim.

W każdej zaś miejscowości Pomorza można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, o czym piszemy tutaj.

Jeśli zaś chodzi o miejsce realizacji kursów przygotowujących do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych w Gdańsku, to będziemy zabiegać o możliwość ich realizacji w gdańskim oddziale regionalnym TVP.

0