Warszawa

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Warszawa – to przepiękne miasto, które może stanowić wizytówkę każdego europejskiego kraju. Nie posiada wprawdzie walących się łbami koziołków tak jak Poznań, ponad setki figurek krasnoludków tak jak Wrocław, Smoka Wawelskiego tak jak Kraków, czy Pomnika Czynu Rewolucyjnego tak jak Rzeszów. Jest jednak w tym mieście coś, co swą sławą przyćmiewa wszystko inne. To ulice – warszawskie ulice. Ale nie te znane z folderów turystycznych, pełne zabytków i luksusowych sklepów oraz restauracji, ale takie, o których głośno w mediach na całym świecie, mimo że nie każdy wie, z jakim miastem je powiązać. Weźmy dla przykładu taką Nowogrodzką, Chmielną, Noakowskiego, czy Srebrną. Kto w Europie nie słyszał o tych ulicach? To jest właśnie fenomen tego pięknego miasta, że nawet z pozoru zwykła zwykłość może urastać do rangi symbolu.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy w Warszawie od 2007 roku. Oprócz tego, w Warszawie realizujemy również seminaria dla przewoźników drogowych, szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców, odpowiedzialności przewoźników drogowych oraz szkolenia dla spedytorów.

Szkolenia w Warszawie realizujemy w pełnym zakresie naszej oferty szkoleniowej. Więcej o naszych szkoleniach znajdziesz tutaj.

0