Warszawa

certyfikat kompetencji zawodowych

Szkolenia

Warszawa – to przepiękne miasto, które może stanowić wizytówkę każdego europejskiego kraju. Nie posiada wprawdzie walących się łbami koziołków tak jak Poznań, ponad setki figurek krasnoludków tak jak Wrocław, Smoka Wawelskiego tak jak Kraków, czy Pomnika Czynu Rewolucyjnego tak jak Rzeszów. Jest jednak w tym mieście coś, co swą sławą przyćmiewa wszystko inne. To ulice – warszawskie ulice. Ale nie te znane z folderów turystycznych, pełne zabytków i luksusowych sklepów oraz restauracji, ale takie, o których głośno w mediach na całym świecie, mimo że nie każdy wie, z jakim miastem je powiązać. Weźmy dla przykładu taką Nowogrodzką, Chmielną, Noakowskiego, czy Srebrną. Kto w Europie nie słyszał o tych ulicach? To jest właśnie fenomen tego pięknego miasta, że nawet z pozoru zwykła zwykłość może urastać do rangi symbolu.

Kursy przygotowujące do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników drogowych i spedytorów realizujemy w Warszawie od 2007 roku. Oprócz tego, w Warszawie realizujemy również seminaria dla przewoźników drogowych, szkolenia z zakresu czasu pracy kierowców, odpowiedzialności przewoźników drogowych oraz szkolenia dla spedytorów.

Więcej na temat jednodniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych znajdziesz tutaj.

Więcej na temat zupełnie nowego projektu szkoleniowego, dwudniowego kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych znajdziesz tutaj.

Na terenie województwa mazowieckiego powyższe szkolenia realizujemy także w: Mławie, Ostrowi Mazowieckiej, Płocku i Radomiu.

Ponadto w każdej miejscowości Mazowsza można wziąć udział w VIP-owskiej wersji kursu przygotowującego do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.

Kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych realizowaliśmy w Warszawie i okolicy w kilku hotelach. Ostatnio jednak, miejscem realizacji tych kursów jest Hotel Gaja w Warszawie.

0